مراسم تودیع آقای دکتر علیرضا مرادی رئیس پیشین موسسه آموزش عالی علوم شناختی

طی مراسمی با حضور اعضای هیات علمی موسسه آموزش عالی علوم شناختی و کارکنان موسسه در روز پنجشنبه ۱۵ تیرماه ۱۴۰۲ از آقای دکتر علیرضا مرادی تقدیر به عمل آمد. در این مراسم که ریاست جدید موسسه آقای دکتر سهراب حاجی زاده نیز حضور داشت، آقای دکتر سید کمال خرازی رئیس هیات امنای موسسه طی سخنانی گفت: نقش آقای دکتر مرادی در این موسسه بسیار پرثمر بود. ایشان در دوره ریاست خود توانست با هدایت امور جاری و راهنمایی اعضای هیات علمی موسسه، دانشجویان زیادی را تربیت کند که نتیجه آن انتشار مقالات و آثار علمی و پژوهشی ارزشمند درنشریات بین­المللی و بهره­برداری از پژوهش­های کاربردی موسسه در مراکز روان­شناسی و مشاور و همچنین کلینک­های درمان شناختی بود. موسسه در دوره مدیریت دکتر مرادی گسترش یافت و اینک تنها موسسه­ای در ایران است که تمامی گرایش­های علوم شناختی را در سطح کارشناسی ارشد و دکتری ارائه می­دهد.

رئیس هیات امنای موسسه آموزش عالی علوم شناختی در پایان اظهارات خود ضمن خوشامدگویی به ریاست جدید موسسه، آقای دکتر سهراب حاجی زاده که از اساتید برجسته کشور در حوره فیزیولوزی می­باشد، ابراز امیدواری کرد که آقای دکتر مرادی همچنان به همکاری خود در هدایت دانشجویان موسسه و ارائه مشورت به موسسه ادامه دهند.

در ادامه این برنامه آقای دکتر مرادی و آقای دکتر حاجی زاده هرکدام سخنانی را ارائه کردند. آقای دکتر مرادی گفت بخشی مهمی از زندگی علمی او در این موسسه گذشته است و توسعه دانش خود در زمینه علوم شناختی را مدیون حضور در این موسسه می­داند. آقای دکتر حاجی زاده نیز ابراز امیدواری کرد که آنچه که موسسه در دوران ریاست آقای دکتر مرادی طی کرده است همچنان با همت هیات علمی و کارکنان موسسه ادامه یابد.