کلیه امور موسسه آموزش عالی علوم شناختی بصورت دورکاری انجام می گیرد

*کلیه امور موسسه آموزش عالی علوم شناختی بصورت دورکاری انجام می گیرد

منظور رعایت دستورالعمل‌های اجرایی و شیوه ‌نامه‌های مصوب ستاد ملّی مدیریت کرونا، به اطلاع دانشجویان موسسه آموزش عالی علوم شناختی می رساند علاوه بر ادامه برگزاری برخط تمام کلاس های درس و نشست های علمی، کلیه امور آموزشی، پژوهشی، اداری و مالی موسسه از روز شنبه ۲۱ فروردین ماه به مدت حداقل دو هفته به صورت دورکاری انجام خواهد شد.

به دانشجویان موسسه اکیدا توصیه می شود از روز شنبه ۲۱ فروردین ماه تا اطلاع بعدی از مراجعه حضوری به موسسه پرهیز و برای انجام امور آموزشی پژوهشی و یا اداری مالی خود فقط از شیوه های غیر حضوری استفاده کنند.

دانشجویان موسسه برای دریافت خدمات  آموزشی، پژوهشی، اداری و مالی می توانند از طریق رایانامه های زیر با کارشناسان مربوطه در ارتباط باشند. حداکثر زمان پاسخ گویی از طریق رایانامه دو روز کاری در ساعات اداری (۱۶:۰۰ – ۰۸:۳۰)  خواهد بود.

دفتر آموزشی

amoozesh@iricss.org

دفتر پژوهش

research@iricss.org

آزمایشگاه عصب شناختی (انسانی)

neurolab@iricss.org

آزمایشگاه تجربی و شناخت(حیوانی)

animallab@iricss.org

کتابخانه

library@iricss.org

اداری – مالی

ejraee@iricss.org

تلفن – فقط در صورت اضطرار

۰۹۲۱۲۶۶۰۳۵۹

جلسات گروه‌ها و شورای آموزشی پژوهشی موسسه بصورت مجازی برای بررسی و تصویب پیشنهاده ها/پایان نامه ها /رساله ها و مشکلات آموزشی دانشجویان برگزار می شود.

چنانچه شرایط دیگری توسط دولت و یا ستاد مقابله با ویروس کرونا تعیین شود، آن تصمیمات در موسسه نیز اعمال و به اطلاع همگی خواهد رسید .

موسسه برای همه همکاران و دانشجویان  محترم و عزیز آرزوی سلامتی دارد و امیدوار است سال تحصیلی جاری با کیفیت مطلوب به پایان رسد.