برگزاری مدرسه تابستانه پردازش داده‌های علوم اعصاب

به منظور تشویق، گسترش و ایجاد بستری مناسب برای ارتقاء بیشتر در راستای گسترش و ایجاد بستری مناسب برای فعالیت های اساتید و دانشجویان رشته های علوم اعصاب، فیزیولوژی، پزشکی در حوزه علوم شناختی، با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی، دوره آموزشی مجازی پردازش داده های علوم اعصاب برگزار می شود.

این دوره توسط پژوهشکده علوم شناختی پژوهشگاه دانشهای بنیادی، با همکاری مرکز فناوریهای همگرا، دانشگاه تهران و دانشکده مهندسی برق، دانشگاه تربیت مدرس به مدت ۲ ماه (۲۴ جلسه دو ساعته)، از ۹ مرداد ماه لغایت پایان شهریور ماه  ۱۴۰۰ ، بصورت مجازی برگزار خواهد شد. در این دوره به آشنایی با اصول و روش‌های پردازش داده های علوم اعصاب، برنامه نویسی در محیط MATLAB و پیاده سازی روش های پردازش مبتنی بر spiking activity  و local field potential   در محیط MATLAB پرداخته می‌شود. یکی از ویژگی های متمایز این دوره آموزشی، اجرای بخش های برنامه نویسی و پیاده سازی و اجرای برنامه ها بر روی داده های آماده شده توسط شرکت کنندگان دوره به صورت همزمان با اساتید و محققین کمک تدریس، خواهد بود.

از علاقه‌مندان دعوت به عمل می آید تا در صورت تمایل به شرکت در این دوره آموزشی، به آدرس http://scs.ipm.ac.ir/new/ndass.jsp مراجعه نمایند. لازم به ذکر است که حداکثر ۳۰ نفر از بین متقاضیان، پس از بررسی رزومه، برای ورود به دوره انتخاب خواهند شد.

شهریه دوره مبلغ یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است که با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی از پذیرفته شدگان، این مبلغ به ۲۵۰ هزار تومان کاهش یافته است.