فعالیت مجازی موسسه آموزش عالی علوم شناختی به مدت یک هفته دیگر تمدید شد

با توجه به همه گیری بیماری کووید -۱۹ و ادامه وضعیت قرمز و نارنجی در برخی از شهر‌های کشور،  جهت رعایت شیوه ‌نامه‌های مصوب ستاد ملّی مدیریت کرونا، انجام کلیه امور آموزشی, پژوهشی, اداری و مالی موسسه آموزش عالی علوم شناختی به صورت دورکاری و برخط،  از روز شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه به مدت یک هفته دیگر تمدید شد. تمام کلاس های درس و نشست های علمی، کلیه امور آموزشی موسسه نیز همچنان بصورت برخط برگزار می شود.

از دانشجویان موسسه درخواست می شود تا اطلاع بعدی از مراجعه حضوری به موسسه پرهیز و برای انجام امور آموزشی پژوهشی و یا اداری مالی خود فقط از شیوه های غیر حضوری استفاده کنند.

همکاران موسسه از طریق رایانامه های ویژه هر واحد آماده ارائه خدمات آموزشی، پژوهشی، اداری و مالی در ساعات اداری (۱۶:۰۰ -۰۸:۳۰) روزهای یکشنبه تا پنجشنبه به دانشجویان هستند. بیشترین زمان برای پاسخ گویی از طریق رایانامه، دو روز کاری خواهد بود. در صورت دریافت نکردن پاسخ در مدت تعیین شده، برای پیگیری با شماره تلفن ۰۹۱۲۱۲۶۶۰۳۵۹ تماس گرفته شود.

دفتر آموزشی

amoozesh@iricss.org

دفتر پژوهش

research@iricss.org

آزمایشگاه عصب شناختی (انسانی)

neurolab@iricss.org

آزمایشگاه تجربی و شناخت(حیوانی)

animallab@iricss.org

کتابخانه

library@iricss.org

اداری – مالی

ejraee@iricss.org

تلفن – فقط در صورت اضطرار

۰۹۲۱۲۶۶۰۳۵۹

جلسات گروه‌ها و شورای آموزشی پژوهشی موسسه بصورت مجازی برای بررسی و تصویب پیشنهاده ها/پایان نامه ها /رساله ها و مشکلات آموزشی دانشجویان برگزار می شود.

چنانچه شرایط دیگری توسط دولت و یا ستاد مقابله با ویروس کرونا تعیین شود، آن تصمیمات در موسسه نیز اعمال و به اطلاع همگی خواهد رسید .

موسسه برای همه همکاران و دانشجویان  محترم و عزیز آرزوی سلامتی دارد و امیدوار است سال تحصیلی جاری با کیفیت مطلوب به پایان رسد.